(0224) 334 14 94

Evke Flex Office / Ofis 63 / Bursa

info@arminmedya.com.tr

Adres: Panayır, Evke Flex Office, 505. Sk. No:1,Ofis:63 Kat:6, 16250 Osmangazi/Bursa

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Bilgi almak istediğiniz hizmet kategorisini seçebilirsiniz.
Lütfen alan kodu ile giriş yapınız.
Bursa reji yayın Kiralık Canlı Yayın Aracı bursa reji kiralama bursa reklam ajansı

Çok kameralı reji sistemleri, genel olarak canlı yayınlar sırasında kullanılabilen ve birçok kameranın yer aldığı yönetim merkezleridir. Çok kapsamlı yayınlara izin veren canlı yayın reji sistemleri, yayınların profesyonel bakış açısıyla değerlendirilmelerini de sağlar. Ayrıca canlı yayın reji firması olarak hizmet veren ajanslar, sadece geleneksel medya kurumlarında değil toplantılar, kongreler, seminerler ve konserler gibi organizasyonlarda da görev alırlar.

Şimdilerde reji sisteminin kullanılarak yapıldığı organizasyonlara rejili prodüksiyon hizmetleri de denilmektedir. Rejili prodüksiyon hizmeti veren canlı yayın firmaları, birden fazla kamera ile çalışarak yönetmenlere de ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle mutlaka kaliteli ve güvenilir canlı yayın prodüksiyon şirketi ile çalışmak gerekiyor. 

Prestijli Canlı Yayın Reji Hizmeti

Canlı yayın reji hizmetleri, oldukça profesyonellik gerektiren işlemlerdir. Teknolojinin her unsurunun kullanıldığı bu hizmette kamera sistemleri ve yönetmen kadrosu oldukça değerlidir. Kaliteli ekipmanlar ve işinde deneyimli yönetmenlerle yapılan canlı yayın reji hizmetinde sorunsuz bir yayın ortaya konulabilir. Bu nedenle mutlaka prestijli firmalardan hizmet almak gerekiyor.

Yıllardır yüzlerce organizasyonda reji çekim fiyatları ile en uygun seçenekleri sunan Armin Medya, prestijli reji çalışmalarına devam ediyor. Her daim farklı kameralardan en iyi yönetimi sunan firmamız, sadece başarılı ekip personelleri ile çalışmaktadır. Siz de en uygun canlı yayın çekim fiyatları ile en kaliteli hizmetleri almak istiyorsanız resmi adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hem Uygun Fiyatlı Hem de Kaliteli Canlı Yayın Reji Hizmeti

Canlı yayın reji hizmetleri, kamera ve çalışan maliyetleri nedeniyle genellikle yüksek miktarlar talep edilen hizmetlerin başında yer alır. Bu noktada markalar, çeşitli organizasyonları için canlı yayın işlemlerini prestijli ajanslardan satın alırken uygun fiyatlar ödemek istiyorlar. Bu noktada arayış içerisinde olan firmaların Armin Medya olarak yardımına koşuyoruz.

Video çekim fiyatları Bursa konusunda en uygun tarifeleri barındıran markamız, prestijden de asla ödün vermemektedir. Bu nedenle yıllardır yüzlerce marka, çeşitli etkinliklerde reji imkânı için bizleri tercih ediyorlar. Bu durum, Armin Medya olarak reji yayın fiyatları Bursa konusunda sadece şehrimizde değil Türkiye genelinde ün yapmamızı sağlamıştır. Siz de en uygun prodüksiyon canlı yayın fiyatları ile organizasyonunuzun harika şekilde yönetilmesini istiyorsanız Armin Medya olarak bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

logomail

  Armin Medya Reklam Prodüksiyon Tanıtım Hizmetleri

   Tel: (0224) 334 14 94

   Adres: Panayır, Evke Flex Office, 505. Sk. No:1,Ofis:63 Kat:6,

   16250 Osmangazi/Bursa

   Web: www.arminmedya.com.tr

   E-Mailinfo@arminmedya.com.tr

admin

leave a comment

Teklif Al

İletişim Bilgileriniz