Prodüksiyon Hizmeti

Emlak Video & Fotoğraf Çekim Hizmeti

Gelecekte, emlak pazarlamasının yönü video ve çevrimiçi varlık oluşturmaya dönüşüyor. Emlak fotoğrafçılığı da bu değişimde kilit bir rol oynuyor.

Asıl soru, emlak pazarlama çabalarınıza videoyu nasıl eklersiniz? Listelerinizin videolarını yapıyorsunuz, ancak bu sadece evin iç kısmının bir videosunu yapmakla ilgili değil.

Bazı drone görüntüleri ekleyerek emlak videolarınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Drone videosu ile ilgili en güzel şey, potansiyel alıcılara mülk hakkında genel izlenim ve görüşler ile etrafını saran şeyleri vermesidir.

Gayrimenkulünüzü Öne Çıkarın, Hikayenizi Etkileyici Bir Bakışla Anlatın!

Emlak fotoğraf ve video fotoğrafçılığı, gayrimenkulünüzü en çekici ve etkileyici şekilde sergilemenin modern ve etkili bir yoludur. Profesyonel ekipman ve tekniklerle, potansiyel alıcıları cezbetmek ve mülkünüzü ön plana çıkarmak için kapsamlı bir görsel deneyim sunar.

Emlak sektöründe video ve fotoğraf çekimi, potansiyel alıcıların bir mülk hakkında daha iyi bir fikir sahibi olmalarına yardımcı olur. Bir video turu veya fotoğraf çekimi, bir mülkün tüm detaylarını potansiyel alıcılara göstererek, daha gerçekçi bir görüntü sunar.

Bu da potansiyel alıcıların mülk hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını ve daha iyi bir karar vermelerini sağlar. Ayrıca, emlak sektöründe video ve fotoğraf çekimi, dijital pazarlamada önemli bir rol oynar.

Görsel içerikler, diğer içerik türlerinden daha fazla tüketici ilgisini çeker ve daha fazla paylaşılır. Bir video turu veya fotoğraf çekimi, potansiyel alıcıların ilgisini çekmek ve mülklerinizi diğerleri arasından öne çıkarmak için etkili bir yoldur.

4K Drone Çekimi

DJI Marka Dronelarımız ile 4K Kalitesinde Video ve Fotoğraf Çekimi Hizmetlerimizi Kullanabilirsiniz.

Video & Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Makinalarımız ve Geniş Açılı Lenslerimiz ile çektiğimiz HDR Fotoları işledikten sonra teslim ediyoruz.

Düzenleme, Montajlama ve Post-Prodüksiyon İşlemleri

Çekimlerin ardından videoları düzenleme, montajlama ve post-prodüksiyon işlemleri yaparak profesyonel ve izlenmeye değer videolar sunuyoruz. Ses, görüntü ve içerik düzenlemeleri ile kongrenizin en iyi yönlerini vurguluyoruz.