Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Site Tasarım Hizmeti

Bursa web sitesi tasarımı hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler içeriğimizde yer almaktadır. Bu hizmeti almak istiyorsanız içeriğin devamına bakabilirsiniz.

Kurumsal web sitesi tasarımı, işletmelerin görünürlüklerini dijital ortamda artırmaya yönelik bir hizmettir. Web tasarım hizmetlerimiz, her sektördeki işletmeler için uygundur. Kapsamlı ve özelleştirilebilir web sitesi tasarımını yapmaktayız. Bu süreçte size profesyonel ve kaliteli hizmetler sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Bursa Web Tasarım | Yazılım | SEO | Bursa Web Site Ajansı , Bursa Web Tasarım ile mobil uyumlu tasarımlarımız, SEO uyumlu içeriklerimiz ve hızlı yükleme sürelerimizle rakiplerinizden öne geçin

Nasıl Kurumsal Web Siteler Tasarlıyoruz?

Kurumsal web sitesi nedir? sorusunu yanıtlayarak hizmetimizden kısaca bahsedebiliriz. Kurumsal web sitesi, işletmelerin dijital dünyada varlık gösterdikleri ve kendi kurumsal kimliklerini çevrimiçi platformlarda yansıttıkları önemli platformdur. Her sitesinin belirli bir işleyişi ve ulaşmak istediği hedef kitle vardır. Biz, bu kitlelere sektör ve işletmenizi baz alarak ulaşıyoruz. Dolayısıyla çeşitli kurumsal web sitesi tasarımı hizmetini sunuyoruz.

Yerel İşletmeler İçin Site Tasarımları

Yerel işletmeler için web sitesi tasarımı, işletmenizin yerel müşterilere ulaşmasına yardımcı olur. Bu web site yapılırken kullanıcı dostu ve bilgiye açık olmasına dikkat edilir. Aynı zamanda işletmenin konumunu gösteren bir harita ve iletişim bilgileri eklenir.

Online İşletmeler İçin Site Tasarımları

Online işletmeler için web sitesi tasarımı, ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak sunma amacını taşır. Kullanıcı deneyimini yükseltmek için kişilerin hizmetlere ulaşabilmesi için kolay bir kullanım sunan web site tasarımı yapılır. İşletmenin sunmuş olduğu hizmet kapsamlı bir şekilde tanıtılır. Görsel içerik kalitesi de bu tasarım sürecinde dikkate alınır.

E-Ticaret Siteleri İçin Site Tasarımları

E-ticaret siteleri, online ürün satışı yapan işletmeler için elzemdir. E-ticaret siteleri oluşturmak biraz kapsamlı bir süreçtir. Zira bu tasarım sürecinde katalog oluşturmak, ürünleri eklemek, fiyatlarını girmek ve açıklamalarını yazmak gerekir. Aynı zamanda müşteriler için güvenli ödeme yöntemleri sunulur.

Armin Medya olarak, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun ve etkili web tasarım hizmetleri sunmak için buradayız. Profesyonel ekibimizle işletmenizin dijital varlığını en üst düzeye çıkarın. İşinizi büyütmek ve yeni müşterilere ulaşmak için bugün bize başvurun!

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi tasarım fiyatları, sektör ve işletmelerin gereksinimlerine göre belirlenir. Aynı zamanda projenin kapsamı da bu fiyatları belirleyen temel unsurlardır. Kurumsal web sitesi fiyatları şunlara göre belirlenir:

  1. Sayfa sayısı
  2. Süre
  3. Hosting ve alan adı
  4. Tasarım
  5. İçerik yönetim sistemi
  6. Sosyal medya yönetimi
  7. Mobil uyum tasarım
  8. SEO ve dijital pazarlama
Web sitesi tasarimi
Kurumsal Web Sitesi İçin Çalışma Sürecimiz 

Kurumsal web sitesi fiyatları konusundan önce çalışma sürecimizden bahsedebiliriz. Bu süreç sistematik bir şekilde ilerler ve kısa sürede tamamlanır. 

Görüşmeler

Hizmet sürecimiz görüşmelerle başlamaktadır. Bu süreçte işletme veya marka sahibi ile proje hakkında kapsamlı bir görüşme gerçekleştirmekteyiz. Proje hakkında sunacağımız hizmetlerden bahsederek işletmenin yer aldığı sektördeki hedef kitlesini değerlendiriyoruz. Projeyi zaman, bütçe ve diğer detaylar da bu süreçte görüşülür.

Tasarım

Görüşmenin olumlu geçmesi durumunda iki tarafın onayıyla tasarım sürecine başlanır. Tasarım süreci, renk paletleri, logo, grafikler, yazı tipi seçimi ve kullanıcı arayüzünü içerir. Buradaki amaç, web sitesinin marka kimliği ile uyumlu, kullanıcı dostu ve çekici bir görünüme sahip olmasını sağlamaktır. Müşteri ile sık sık iletişime geçerek tasarım hakkında onaylar alınır.

Teslim

Web sitesi geliştirildikten ve test edildikten sonra teslim aşamasına geçilir. Ayrıca SEO üzerinde durulur ve gerekli işlemler yapılır. Müşterinin onayının alınması halinde güçlü bir referans oluşturulur.  

Ek Hizmetlerimiz

Kurumsal web sitesi satın al seçeneğimiz ek hizmetlerimizi de kapsamaktadır. Bu süreçte siteniz için etkili ve avantajlı ek hizmetler sunuyoruz.

Güvenlik ve Bakım Hizmetleri

İşletmenizin web sitesinin güvenliği kritik bir konudur. Güvenlik açıklarını kapatmak, düzenli yedeklemeler yapmak ve hızlı müdahale etmek için güvenlik ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Güncellemeler

İçerik güncellemeleri, ürün veya hizmet değişiklikleri, haberlerin eklenmesi gibi düzenli güncellemeler için hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Teknik Destek

Web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışması için teknik destek sağlıyoruz. Sorunların hızlıca çözülmesi ve yardım taleplerinize anında cevap verilmesi bizim önceliğimizdir. Kurumsal web sitesi paket satın aldığınızda bu hizmetleri de alabilirsiniz.

Modüller

Web sitenizin özelliklerini artırmak ve işlevselliğini genişletmek için kullanabileceğiniz modüller sunuyoruz. Bu modüller, özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirilebilir ve web sitenizin verimliliğini artırabilir.