Web Tasarım Hizmetleri

Hosting Sunucu Web Site Barındırma Hizmeti

Hosting & Sunucu 

Türkiye’nin Kesintisiz Tek Hosting ve Sunucu Hizmeti 

Web siteleri, gece gündüz demeden kalite üreten müşterilerimize özel hosting ve sunucu hizmetimiz ile tanışın!

Günümüzde aktif olarak hizmet veren 360 milyon civarında web sitesi bulunduğunu biliyor muydunuz? Tüm bu web sitelerini barındırmak oldukça güç olsa gerek! Tabii, işin içerisinde biz yoksak. 

Armin Medya olarak, tüm müşterilerimize sunduğumuz kreatif çözümleri destekleyecek alt yapı hizmetleri de sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde, kesintisiz bir şekilde tüm sitelerinizi yayınlıyor; tüm problemlerin üstesinden kolaylıkla geliyoruz. 

WEB Bursa Hosting Sunucu Bursa Reklam Ajansı Web tasarım bursa
Hızlı ve Yüksek Performanslı Hosting

Bizimle iletişime geçerek satın alabileceğiniz hosting hizmetlerimizde, hızlı yükleme süreleri öne çıkar. Bu yükleme süresi, web sitesi performansı için optimize edilmiştir. Sitenin Google üzerinde iyi sıralama alması, reklam kalite puanlarının yüksek olması ve kullanıcı deneyimi açısından önemlidir.

Güçlü altyapılarımız ve yüksek SSD depolama alanlarımız sayesinde hizmetleriniz kesintiye uğramaz ve en iyi hız taahhüdünde bulunuruz.

Güvenilir Hosting Firması

Web sitesinin her zaman çevrimiçi olması oldukça önemlidir. Kesintisiz hizmet sunan, 7/24 canlı destek sağlayan bir firma ile anlaşmak zorundasınız. Bu sayede siteniz asla kapanmaz, hiçbir müşteriyi kaçırmazsınız.

Hosting firmasını güvenilir yapan ikinci bir faktör ise yedekleme hizmetleridir. Düzenli olarak, otomatik bir şekilde, yedekleme alan hosting firmamız sayesinde verileriniz her zaman güvendedir. Veri kayıpları yaşamazsınız. Sitenize saldırı yapıldığı takdirde bile kolaylıkla eski haline getirebilirsiniz.

Kontrol Paneli ve Kolay Yönetim

Sunucularımız, çeşitli aracı uygulamalar ile birlikte kolay bir yönetim imkânı sunmaktadır. Güvenilir kontrol panellerimiz ile istediğiniz web uygulamasını kurabilir, tüm sitelerinizi sunucularımız üzerinden özgürce çalıştırabilirsiniz.

SEO Dostu Sunucu ve Hosting Hizmeti

SEO (Search Engine Optimization), sitelerinizin düşük bütçeler ile ziyaretçi ve potansiyel müşteri getirmesi için oldukça önemlidir. Google aramalarında üst sırada çıkan bir site, insanların gözünde daha güvenilirdir. Ayrıca direkt olarak marka kabul edilirler.

Siz de SEO dostu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak yapmanız gereken şey doğru hostingi seçmektir. Aksak bir sunucu, sitenin performansını düşürecektir. Geç açılan hatta ve hatta bazı zamanlarda hiç açılmayan bir site müşterilerinizin hoşuna gitmeyecektir.

Linux Tabanlı İşletim Sistemleri

Bir sunucunun SEO performansını artırmak için işletim sistemi çok önemlidir. Direkt olarak sitenin hızını belirleyen faktörlerden bir tanesidir. Linux tabanlı işletim sistemlerinden bir tanesi, sizin için en ideal olanıdır. Otomatik bir şekilde hosting paketlerimize dahil edilmektedir.

Ölçeklendirilebilir Hosting Paketleri

Her işletmenin sunucu ihtiyacı farklıdır. Size özel, masrafsız ve esnek paketlerimiz ile sizlere yardımcı olmak istiyoruz. İhtiyacınızdan fazlasını ödemeyin, tüketiminize uygun bir hosting paketi ile işletmenizin bütçesini korurken performansınızı artırın.

Hosting paketlerimiz arasında seçim yaparken şunlara dikkat etmelisiniz:

 1. SSD depolama alanı
 2. Veri tabanı sayısı
 3. Alt domain sayısı
 4. Maksimum trafik izni
 5. Yedekleme sıklığı
 6. Aracı panel
Hosting ve Sunucu Hizmetlerimizin Avantajları Nelerdir?

Merkezi ülkemiz ve dünyanın dört bir yanına dağılmış bini aşkın hosting firması bulunmaktadır. Ancak bu hosting firmaları arasında, her bir firmanın kendine göre avantaj ve dezavantajları olabilir. Bizim de parladığımız birçok nokta bulunuyor. Bunlardan en sevilenleri şunlardır:

 1. Güçlü altyapı ve yüksek performans
 2. Güvenilir ve kesintisiz hizmet garantisi
 3. Özelleştirilebilir hosting seçenekleri
 4. Profesyonel teknik destek ve aktif müşteri hizmetleri
 5. SEO dostu hosting ile potansiyel müşterilerinizde artış

Armin Medya olarak, hosting ve sunucu konusunda web sitenize yüksek performans sağlıyoruz. Güvenilir, sürekli aktif altyapılarımız sayesinde internet üzerindeki markanızı desteklemek için buradayız. İşletmenizi birlikte büyütüp, başarını hikayenizi hep beraber yazalım! Ölçeklendirilebilir ve size özel hosting paketlerimiz için bizimle iletişime geçin.

PRODÜKSİYON